BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1/4.

Keistas jausmas apima pagalvojus, kad jau praktiškai viskas. Beliko parašyti tik keletą kontrolinių darbų, kitaip sakant, egzaminų ir prasidės viskas iš naujo, vėl viskas kitaip. Labai keista suvokti, kad tie keli kontroliniai darbai apspręs tiek daug. Dabar esu labai savim nusivylusi - smarkiai susimoviau su matematika. Išlaikyti, tai išlaikysiu, bet ne taip kaip norėjau ir tikėjausi. Svarbiausia, kad beveik pusė tų prarastų taškų - dėl žioplų klaidų, o ne dėl nemokėjimo, nežinojimo. O egzaminas buvo toks lengvas, lengvesnis nei pernai metais. Kvaila ta mano galva. Taigi apie “virš 90″ iš matematikos man jau reikėtų pamiršti.  Taigi dabar reikia kitus egzaminus geriau išlaikyti.

Antradienį laukia teksto interpretacija. Mokyklinė. Reikėtų ruoštis, mokytis tų autorių kūrybos bruožus ir šiaip žinoti keletą faktų apie juos pačius, tačiau vietoj to, kad skaityčiau apie tuos autorius, prie kompo sėdžiu. Tai belieka tikėtis man gerų autorių: Škėmos, Putino, Radausko, Martinaičio. Bet žinant, kaip man sekasi įvairiose loterijose, tai itin mažai šansų, kad jie ten bus. Šiaip ar taip, ką nors parašysiu, niekur kitur nepasidėsiu.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. jo:

    visviena gausi gerai. Ko cia pergyveni. o su interpretacija, taip pat viskas tvarkoj. mokyklinej ka nors pamalsi ir kokius 6 gausi.

  2. Undgehtes:

    Turėčiau, mano manymu, gauti bent 8. O tau kaip sekėsi, apie ką rašei?

  3. jo.:

    Ish granausko rashiau. Sekes normaliai.:P Va ryt testas. Ka jam mokaisi?

Rašyti komentarą